Ż – jak Życie

Ubezpieczenie życia – czyli na wypadek śmierci. Dlaczego to ubezpieczenie jest takie ważne i pożądane prawie przez wszystkich? Przede wszystkim gdy ubezpieczamy Życie to chronimy swoich bliskich (gdy nas zabraknie) i siebie (na przykład gdy się ciężko pochorujemy). A życie jest cudem, jest bezcenne… stąd pytanie – jak jest wycenić?❓ Oczywiście dobry Agent może podpowiedzieć ile powinno wynosić suma ubezpieczenia w dobrym ubezpieczeniu na życie. I nie, raczej nie będzie to 5000 zł ?

Po drugie indywidualne ubezpieczenia życiowe są mówiąc wprost – lepiej płatne niż np. ubezpieczenia mieszkaniowe. Najczęściej jest tam większa Składka, a co za tym idzie wyższa Prowizja. ? A może wystarczy nam tańsze ubezpieczenie grupowe? Jak wiemy, dobry Agent nie kieruje się swoją Prowizją tylko faktyczną potrzebą Klienta (oraz jego możliwościami finansowymi) i zaproponuje odpowiednie ubezpieczenie. A rodzajów, wariantów, dodatkowych klauzul jest cała masa?‼ Bez rozmowy z Agentem trudno to ogarnąć.

W czasie rozmowy na temat ubezpieczenia życiowego trzeba zrobić jedną rzecz – wyłączyć emocje. Tak czy siak śmierć nas wszystkich czeka. Tylko trzeba odpowiedzieć sobie na jedno pytanie – np. jaki finansowy (‼) wpływ na rodzinę będzie miała śmierć ojca, który zginie w wypadku i zostawi żonę z trójką małych dzieci? ?Bo o co w ubezpieczeniach życiowych chodzi? De facto o miłość… ❤️Dlaczego? Zapraszam do kontaktu, wyjaśnię to w rozmowie.

Tel. +48 508 195 570 #ubezpieczenieżycia#AlfabetubezpieczeniowyRudzkiego#życie#ubezpieczenia#ubezpieczeniarudzki#ubezpieczenieżyciowe#agentpracuje#kraków#ubezpieczeniedomu#poprostuświętyspokój#zabezpieczenierodziny#ubezpieczeniedzieci

Comments are closed.