O mnie

Paweł Rudzki

Paweł Rudzki – z wykształcenia jestem fizykiem, a swoją edukację poszerzałem również w ramach studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Zajmuję się szeroko rozumianym doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym w szczególności – ubezpieczeniami na życie, majątkowymi, firmowymi, komunikacyjnymi, inwestowaniem, sprawdzaniem “starych” polis ubezpieczeniowo-inwestycyjnych i programami emerytalnymi (również IKE/IKZE). W październiku 2011 ukończyłem kurs “Certyfikowanego Doradcy Finansowego” organizowany przez Europejską Akademię Doradców Finansowych. Numer pośrednika ubezpieczeniowego KNF: 11372505/P

Kontakt: pr(at)ubezpieczeniarudzki.pl; tel. 508195570; https://www.facebook.com/ubezpieczeniarudzki

Kilka słów na mój temat od Szanownych Klientów:

Anna K. – „Paweł najlepszy !!! ubezpieczamy się u Pawła przy każdym wyjeździe i jest wszystko bardzo dobrze, bardzo szybko i nawet podpisywać nic nie muszę? Polecam wszystkim!”

Jakub Michniowski – „Polecam nie tylko stronę Ubezpieczeniarudzki.pl, ale tez produkty ubezpieczeniowe i doskonałą obsługę!”

Piotr Pyrtek – ” Iran, Moskwa, czy Antoni…. Paweł Rudzki nas ochroni… ubezpieczenia, które mogę polecić z czystym sercem”

Marcin Sędziński – „Ostoja spokoju, jeden z najlepszych specjalistów z branży finansowej jakiego poznałem. W pracy dobro klienta oraz profesjonalizm przede wszystkim!”

Marzanna Herzig – „Pan Paweł jest człowiekiem rzetelnym, życzliwym, niezwykle pomocnym i – gdy potrzeba – bardzo konkretnym. Jego wiedza dotycząca spraw finansowych jest aktualna i potrafi świetnie ją przekazać klientowi. Dostosowuje ofertę do potrzeb i możliwości klienta. Dba o swojego klienta z troską i zaangażowaniem.


Comments are closed.