H – jak Historia

„Jak ja nie lubię historii”… śpiewał Perfect. W przypadku ubezpieczeń historię można lubić, albo… nie lubić, ale trudno od niej uciec. ?

Nasza Historia ubezpieczeniowa jest zawsze sprawdzana w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych. I co więcej jest ona sprawdzana z automatu poprzez weryfikację w UFG czyli Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym. Po wpisaniu danych takich jak VIN, nr rejestracyjny samochodu i PESEL wiemy już jaka jest historia szkodowości samochodu i danego człowieka. Prawie pełna inwigilacja ? I czasami się okazuje, że… nie lubimy historii, bo mamy kilka szkód w ostatnim czasie i siłą rzeczy Składka nam rośnie. ⬆️⬆️ Zaczynamy lubić historię kiedy pojawia się informacja, że wszystko jest dobrze. Tak jest przy autach.

A co np. z ubezpieczeniami domów❓ Tutaj historię tworzymy sami, gdyż… nie ma takiego ogólnego rejestru szkód. Oczywiście jeżeli masz ubezpieczenie w towarzystwie A i będziesz miał tam szkodę, która zostanie zgłoszona, to przy odnowieniu tego ubezpieczenia szkoda będzie widoczna. Ale w towarzystwie B już nie. Hmm… ? Dobry Agent zapyta o szkodowość, zaznaczy prawdę. Mniej dobry… wpisze to co mu powie Klient.

UWAGA: fachowcy od likwidacji szkód potrafią ocenić czy przykładowe zalanie jest pierwszym tego typu zdarzeniem czy którymś z kolei. Ba! Niektóre firmy zaznaczają na polisach, że mają prawo sprawdzać czy jest to faktycznie pierwsza szkoda w danej lokalizacji‼ Polecam Dobrych Agentów‼

Podaję numer telefonu do mnie ?: 508 195 570, mail: pr(at)ubezpieczeniarudzki.pl

#agentpracuje #dobryagent #ubezpieczeniemieszkania #oc #ac #ubezpieczenia #ubezpieczeniazdalne #ubezpieczeniarudzki #alfabetubezpieczniowyrudzkiego #Perfect #historia #ufg #ubezpieczeniesamochodu #kraków #polska

Comments are closed.