P – jak… Polisa, Przypis, Prowizja

Litera P w moim alfabecie ubezpieczeniowym niesie dużo znaczeń‼ Oczywiste skojarzenie, że to pierwsza litera mojego imienia ?? Mniej oczywistym skojarzeniem jest Przypis.

Przypis składki czyli to za czym goni każdy Agent i czego pragnie każda firma ubezpieczeniowa. Szczególnie firma, gdyż Agent goni za P jak… Prowizja. Ponieważ zdecydowana większość Agentów jest wynagradzana za sprzedaż Polis prowizyjnie to Agenta mniej interesuje jaki będzie Przypis, tylko jaką Prowizję (czyli ???) za to uzyska. Oczywiście jest to powiązane z sobą, ale czasami za mniejszy Przypis można dostać większą Prowizję. Korzyść dla Klienta, korzyść dla Agenta, mniejsza dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego… ?

Oczywiście Dobry Agent szuka tej korzyści dla Klienta wielotorowo – nie tylko niższa Cena za Ubezpieczenie, ale przede wszystkim dobry, odpowiedni zakres‼ Bo co z tego, że składka (Cena) będzie niższa skoro zakres będzie nieodpowiedni❓❓? Dobry Agent potrafi znaleźć odpowiednią ochronę za odpowiednią Cenę. Ale Cena ubezpieczenia to już temat dla literki „C”.

Zadzwoń do mnie (tel. 508 195 570) i porozmawiajmy o dobrej Polisie dla Ciebie.

Comments are closed.