Nigdy nie wypłacają

Takie przekonanie jak w temacie, że ubezpieczyciele „nigdy nie wypłacają” jest dość powszechne wśród ludzi.

Czy faktycznie tak jest❓

Bo to było tak…

W październiku 2020 pojawiło się wiele osób protestujących na ulicach. Przy jednej z takiej ulic – dokładnie przy Retoryka 21 w Krakowie – ma swój sklep z winem mój Klient Winoman – wine people. ? A ponieważ przy tej samej ulicy znajduje się siedziba rządzącej aktualnie partii to łącząc te fakty dzwonię do Winomana: „czy Wy tam aby bezpieczni jesteście❓”. „Na razie tak” pada odpowiedź. A za dwa dni… telefon zwrotny z informacją „mamy graffiti na swoim lokalu, co możemy zrobić?”. ??

Hmm… z jednej strony przykro, że jest takie graffiti, z drugiej strony dobrze, że nie rozbito/skradziono dobrego wina, które sprzedaje Winoman – wine people. Co robić? Zadzwonić na infolinię, zrobić zdjęcia, zgłosić szkodę. W dniu, w którym została zgłoszona szkoda Klient otrzymał pozytywną decyzję o odszkodowaniu, a po 24 godzinach przyznana kwota pojawiła się na koncie. ??

Da się? Da się! I można na szczęście odwiedzić Sklep przy Retoryka 21‼️

Sprawdź czy Twoje ubezpieczenie obejmuje graffiti (na domu, ogrodzeniu lub na elewacji firmy) – zadzwoń do mnie w tej sprawie. Zaproponuję dobre rozwiązanie!

PS. A czasami faktycznie nie wypłacają. Ale o tym następnym razem…

Paweł Rudzki

Comments are closed.